دوشنبه 16 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

رئیس بنیاد نخبگان استان در دیدار با استاندار لرستان مطرح کرد :
اثر گذاری نخبگان در حل پروژهای راهبردی استان

رئیس بنیاد نخبگان لرستان در دیدار با استاندار استان، اثر گذاری نخبگان  در حل پروژه های راهبردی  را از ضرورت های امروز استان دانست.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان در دیدار با استاندار استان، اثر گذاری نخبگان  در حل پروژه های راهبردی را از ضرورت های امروز استان دانست.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان، حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان، در دیدار با استاندار لرستان، ضمن تشکر از حمایت های مدیریت ارشد استان بمنظور اثرگذاری نخبگان، گفت: در حال حاضر مهمترین نیاز جامعه نخبگانی استان، زمینه سازی برای اثرگذاری آنان در حوزه های تخصصی این حوزه است.

وی تصریح کرد: مطابق با سیاست های کلی نظام علمی و فناوری کشور، همچنین نیازسنجی های بعمل آمده توسط بنیاد نخبگان استان در جهت شناسایی مسائل واقعی استان، خوشبختانه در طی سالیان اخیر اقدامات مؤثری در استان بمنظور اثرگذاری نخبگان انجام شده است و انتظار داریم سازمان مدیریت و برنامه ریزی در معرفی پروژه های راهبردی به نخبگان جهت حل آنان پیش قدم باشد.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان، افزود: تکریم و الگوسازی از سرآمدان و برجستگان استان با هدف ارتقاء منزلت اجتماعی، مرجعیت علمی نخبگان و ارائه مهارت های حرفه ای آنان به استعدادهای برتر این دیار و همچنین شناساندن سرآمدان در سطح استان و معرفی توانمندی های ایشان در راستای رفع نیازمندی های استان و کشور یکی دیگر از اقدامات اثر گذار بنیاد نخبگان استان است که در این زمینه نیازمند همکاری مدیریت ارشد استان بمنظور تسهیل ارتباطات بین الملل جهت شناسایی هر چه بیشتر سرآمدان استان که در خارج از کشور زندگی می کنند هستیم.

امیری اظهار داشت: برنامه‌های نخبگانی استان نیز در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا از فضای حقیقی به مجازی منتقل شده و توانسته ایم در این زمینه نیز برنامه های متعددی را در سطح استان به اجرا در آوریم.

در ادامه این دیدار استاندار لرستان با اشاره به لزوم اثر گذاری نخبگان در حل پروژه های راهبردی در استان، گفت: این موضوع از الزامات و ضرورت‌های امروز استان است که مورد حمایت ما خواهد بود و تمام توان خود را برای به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه تمام این حوزه به دست نخبگان را به کار خواهیم گرفت.

سید موسی خادمی در پایان تاکید کرد: برنامه‌ها و اقدامات شاخصی همچون تاسیس کارخانه نوآوری، بازدید مدیران ارشد استان از پارک های فناوری مطرح کشور بمنظور الگو پذیری در استان، عضویت بنیاد نخبگان در انجمن مفاخر و مشاهیر استان، اجرای طرح شهید احمدی روشن و اینگونه برنامه‌های اثر گذار نیز از حمایت‌های مجموعه مدیریت استان بهره‌مند خواهند بود که زمینه‌های توسعه استان را فراهم می آورند.

تاریخ انتشار : 1399/03/26
کد : 73
تعداد بازدید: 113

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601