دوشنبه 16 تیر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش آفرینی استارتاپ ها در بحران کرونا

بنیاد نخبگان لرستان با نهادهای علمی و فناورانه جلسه مجازی تشکیل داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان، اولین جلسه مجازی با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش آفرینی استارتاپ ها در بحران کرونا توسط بنیاد نخبگان لرستان، استانداری و نهاد های علمی و فناورانه استان تشکیل شد.

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی استانداری لرستان گفت: رویداد استارتاپی ایدوکا موجب جمع‌آوری ایده‌ها و جهش تولید در استان می‌شود.

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در افق پیش رو برنامه‌ریزی شد که از شیوه‌های نو برای برگزاری جلسات استفاده شود و شرایط موجود موجب شد که این روش خلاقانه(ویدیو کنفرانس) مورد استفاده قرار گیرد.

وی بیان کرد: با کاستی‌هایی که ممکن است در اجرای غیرحضوری با آن روبرو شویم اما استارتاپ ویکند، ایده پردازان را دور هم جمع می‌کند که انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی که شرایط همکاری را دارند تلاش خود را در این راستا بکار گیرند.

معاون توسعه منابع و نیروی انسانی استانداری لرستان ادامه داد: در گام اول برای تهیه جوایز برخی از دستگاه‌ها می‌توانند کمک کنند و فراهم کردن زیرساخت باید در اولویت قرار گیرد.

وی اظهار کرد: نشست صاحبان ایده با استاندار لرستان در دستور کار قرار دارد.

در ادامه این جلسه، حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: سومین رویداد استارتاپی ایدوکا (با هدف گسترش خدمات آنلاین و نقش آفرینی استارتاپ ها در بحران کرونا ) در لرستان توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری نهادهای علمی و فناورانه استان در هفته های آتی بصورت ملی و در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

رئیس بنیاد نخبگان لرستان اظهار داشت: ثبت نام سومین رویداد استارتاپی ایدوکا بر روی سایت idokastartup.ir انجام می پذیرد و علاقه مندان می توانند با مراجعه به همین سایت، ایده های خود را ثبت نمایند.

امیری خاطر نشان کرد: سومین رویداد استارتاپی ایدوکا در حوزه های سلامت آنلاین، آموزش آنلاین، تولید محتوای آنلاین، تجارت آنلاین، سرگرمی و توریسم آنلاین، حمل و نقل آنلاین، ورزش آنلاین، فروشگاه های آنلاین، نوآوری اجتماعی، تصویر سازی، انیمیشن و ... ایده های نوآورانه را می پذیرد.

در ادامه این جلسه که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، روسای دانشگاه ها و نهادهای فناورانه استان بر تقویت همکاری جهت برگزاری این رویداد صحبت هایی ارائه نمودند.

تاریخ انتشار : 1399/03/10
کد : 70
تعداد بازدید: 58

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601