پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با هدف برند سازی صنایع خلاق لرستان

 ثبت نام دومین استارتاپ ویکند ایدوکا آغاز شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان؛ دومین رویداد استارتاپی ایدوکا ( با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان) و در موضوعات آزاد توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری و همکاری دانشگاه لرستان و دیگر نهادهای علمی و فناورانه استان برگزار می شود.

دومین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ ویکند صنایع خلاق لرستان) ، 14 لغایت 16 آذر ماه 97 با هدف تقویت روحیه ایده پردازی، پیوند نوآوری با ظرفیت های بومی و جذب سرمایه گذار با تکیه بر توانمندی های بالقوه استان در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان در باره این رویداد گفت: همه افراد علاقه مند به حوزه ایده پردازی در استان و خارج از استان می توانند در این رویداد ملی به آدرس idoka.ir   مراجعه و ثبت نام نمایند.

وی همچنین بیان کرد: با توجه به تعیین سقف ثبت نام برای این رویداد، در صورتیکه تعدادد به حد نصاب معین برسد، سامانه ثبت نامی غیر فعال می گردد.

رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: ثبت نام برای عموم در این رویداد آزاد است و تمامی دانش آموزان علاقه مند، دانشجویان، فارغ التحصیلان و مشاغل آزاد و ... می توانند در این رویداد ثبت نام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره 06633236167 ( داخلی  شماره 2 )  تماس حاصل نمایید.

تاریخ انتشار : 1397/08/21
کد : 58
تعداد بازدید: 157

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601