یکشنبه 25 آذر 1397

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با هدف برند سازی صنایع خلاق لرستان

 ثبت نام دومین استارتاپ ویکند ایدوکا آغاز شد

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان؛ دومین رویداد استارتاپی ایدوکا ( با هدف برندسازی صنایع خلاق و فرهنگی استان) و در موضوعات آزاد توسط بنیاد نخبگان استان لرستان و با حمایت ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی ریاست جمهوری و همکاری دانشگاه لرستان و دیگر نهادهای علمی و فناورانه استان برگزار می شود.

دومین رویداد استارتاپی ایدوکا ( استارتاپ ویکند صنایع خلاق لرستان) ، 14 لغایت 16 آذر ماه 97 با هدف تقویت روحیه ایده پردازی، پیوند نوآوری با ظرفیت های بومی و جذب سرمایه گذار با تکیه بر توانمندی های بالقوه استان در دانشگاه لرستان برگزار می شود.

حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان در باره این رویداد گفت: همه افراد علاقه مند به حوزه ایده پردازی در استان و خارج از استان می توانند در این رویداد ملی به آدرس idoka.ir   مراجعه و ثبت نام نمایند.

وی همچنین بیان کرد: با توجه به تعیین سقف ثبت نام برای این رویداد، در صورتیکه تعدادد به حد نصاب معین برسد، سامانه ثبت نامی غیر فعال می گردد.

رئیس بنیاد نخبگان استان گفت: ثبت نام برای عموم در این رویداد آزاد است و تمامی دانش آموزان علاقه مند، دانشجویان، فارغ التحصیلان و مشاغل آزاد و ... می توانند در این رویداد ثبت نام نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با شماره 06633236167 ( داخلی  شماره 2 )  تماس حاصل نمایید.

تاریخ انتشار : 1397/08/21
کد : 58
تعداد بازدید: 76

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601