پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

برگزاری طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کار آفرینی در خرم آباد

به همت دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ، بنیاد نخبگان استان و پارک علم و فناوری لرستان برگزار شد .

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان؛ حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان از برگزاری طرح ملی توان افزایی زنان با رویکرد کار آفرینی با همکاری و مشارکت معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ، دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ، بنیاد نخبگان استان و پارک علم و فناوری استان خبر داد.  رئیس بنیاد نخبگان لرستان با اعلام این خبر گفت : این طرح با هدف آگاه سازی مخاطبان از مزیت های اقتصادی استان و فرصت های کسب و کار بومی ، آشنایی با فرآیند راه اندازی کسب و کار و ترغیب جوانان برای ورود به عرصه کارآفرینی برگزار شد.
امیری بیان داشت : در این طرح حدود۱۰۰ نفر از جوانان علاقه مند استان به مدت سه روز از خدمات آموزشی و مشاوره ای بهره مند شدند.
رئیس بنیاد نخبگان لرستان گفت: شرکت کنندگان در این طرح علاوه بر دریافت آموزش هایی در زمینه جستجوی فرصت های کسب و کار و ترسیم نقشه راه با الگوی کار آفرینان موفق نیز آشنا شدند و از خدمات مشاوره فردی و گروهی جهت تجاری سازی ایده خود بهره مند شدند .
امیری بیان کرد : اگر چه این طرح ویژه بانوان بود ولی حداکثر ۳۰ درصد سهمیه استان بر حسب نیاز و علاقه مندی به مردان اختصاص داشت.

تاریخ انتشار : 1397/07/01
کد : 53
تعداد بازدید: 109

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601