پنج شنبه 5 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با تاکید بر تقویت پیوند نوآوری با ظرفیت های بومی استان

نشست هم اندیشی کارگروه نشریه «ایدوکا» برگزار شد.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان لرستان؛ نخستین نشست هم‌اندیشی اعضای کارگروه نشریه «ایدوکا»، به میزبانی بنیاد نخبگان لرستان، برگزار شد.

«ایدوکا»، نشریه «ایده‌پردازی و کارآفرینی» است و کاری مشترک از دانشگاه لرستان و بنیاد نخبگان استان، محسوب می‌شود.

دکتر حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان استان، هدف از تشکیل این کارگروه را  سوق دادن گفتمان فکری دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی در حوزه کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها دانستند.

رئیس بنیاد نخبگان استان، ایجاد  و توسعه زیست بوم کارآفرینی و رونق استارتاپ ها را از اهداف مهم نشریه ایدوکا برشمردند.

فصلنامه« ایدوکا » مجله‌ای با رویکرد علمی – فرهنگی- خبری و تحلیلی است که به منظور ارتقای سطح دانش علمی و فنی مستعدین برتر ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی, سهولت مبادله علمی بین آنها, معرفی پیشرفت‌های عمده در زمینه‌های مختلف کارآفرینی و ایجادارتباط میان دانشجویان و کارشناسان انتشار می‌یابد.

دبیر کارگروه نشریه «ایدوکا»، مسئول نشریات دانشگاه لرستان، مدیر دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه لرستان و مدیر «کارآفرینی و ارتباط با جامعه»ی دانشگاه لرستان) نیز در این جلسه حضور داشتند و به ارائه‌ی نقطه‌نظرات خود پرداختند. دانشجویان عضو هیئت تحریریه نشریه نیز در این جلسه حضور داشتند و دیدگاه‌های خود را درباره‌ی موضوعات مرتبط با محتوای نشریه، مطرح نمودند.

در این جلسه، تصویب شد که نشریه «ایدوکا»، علاوه بر انتشار به صورت مکتوب، در زمینه‌ی صوتی و الکترونیکی هم، فعالیت داشته باشد. همچنین، بر تقویت خلاقیت، ایده‌پردازی و نوآوری و  کمک به هرچه بهتر برگزارشدن «اِستارتاپ‌های استان » تأکید شد.

تاریخ انتشار : 1397/08/09
کد : 56
تعداد بازدید: 135

               تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: خیابان آزادی- بین خیابان نواب و رودکی- جنب کوچه طاهرنیا- پلاک 209 تلفن: 63478000 - 09601