تازه ها

مناسبت ها

بنر

نوین ایده زاگرس

بنر

نخبه کیست

پیام زندگی

آرشیو سرآمد

اوقات شرعی


امروز : دوشنبه
27. آذر 1396
29. ربيع‌الاول 1439
18. 2017

امار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز1031
mod_vvisit_counterدیروز730
mod_vvisit_counterاین هفته1761
mod_vvisit_counterهفته گذشته2208
mod_vvisit_counterاین ماه6118
mod_vvisit_counterماه گذشته5968
mod_vvisit_counterکل بازدیدکنندگان1289751
نشست ستاد اجرایی برنامۀ ملی شهاب با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان برگزار شد. مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
شنبه ، 15 مهر 1396

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی بنیاد نخبگان استان لرستان؛ نشست ستاد اجرایی برنامۀ ملی شهاب با حضور رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان و تعدادی از مدیران و مسؤولان ادارۀ کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

در این نشست، حمزه امیری؛ رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان با اشاره به لزوم توجه به همۀ ابعاد استعدادی دانش‌آموزان، گفت: مقصود «شهاب» از استعداد دانش‌آموزی تنها ناظر به استعداد تحصیلی نیست بلکه تلاش دارد استعداد افراد را در حوزه‌های هشت‌گانه شناسایی کند.

وی افزود: برنامۀ ملی شهاب، برنامه‌ای عدالت‌محور است که هدف آن شناسایی استعدادهای دانش‌آموزی در تمام مناطق کشور خاصه مناطق محروم و کم‌برخوردار است. در همین راستا، این برنامه در سال چهارم اجرای خود (سال تحصیلی 97-96)، تمام شهرستان‌های استان لرستان را تحت پوشش قرار خواهد داد.

امیری با اشاره به نقش آموزش‌وپرورش در اجرای «شهاب»، ادامه داد: اجرای این برنامه، یکی از ضرورت‌های آموزش‌و‌پرورش است چراکه هدایت استعدادها متناسب با علائق افراد یکی از رسالت‌های مهم این نهاد محسوب می‌شود.

در پایان، دریکوند؛ مدیرکل آموزش‌و‌پرورش استان لرستان از آمادگی دستگاه تعلیم و تربیت برای اجرای مطلوب برنامۀ ملی شهاب خبر داد و گفت: تمام ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به اهداف این برنامه به کار گرفته شده و می‌شوند.

لازم به ذکر است، برپایی جلسۀ تبادل‌نظر آخرین بخش نشست ستاد اجرایی برنامۀ ملی شهاب بود.