تازه ها

مناسبت ها

بنر

نوین ایده زاگرس

بنر

نخبه کیست

پیام زندگی

آرشیو سرآمد

اوقات شرعی


امروز : دوشنبه
27. آذر 1396
29. ربيع‌الاول 1439
18. 2017

امار بازدید کنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز1044
mod_vvisit_counterدیروز730
mod_vvisit_counterاین هفته1774
mod_vvisit_counterهفته گذشته2208
mod_vvisit_counterاین ماه6131
mod_vvisit_counterماه گذشته5968
mod_vvisit_counterکل بازدیدکنندگان1289764
«برنامه همای رحمت» با حضور داوطلبانه نخبگان و مستعدین برتر استان با همکاری جمعیت هلال احمر و بنیاد نخبگان لرستان برگزار شد مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل
چهارشنبه ، 31 خرداد 1396

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی بنیاد نخبگان استان لرستان، حمزه امیری، رئیس بنیاد نخبگان لرستان، شامگاه دوشنبه، 29 خرداد ماه سال جاری در مراسم برنامه ملی همای رحمت استان افزود: در راستاي برنامه‌هاي فرهنگي بنياد ملی نخبگان و با هدف گسترش و ترويج روحيۀ تعاون و مشاركت در بین مستعدین‌برتر و همچنین احياء و ترويج سنت‌هاي حسنه در بين آنان، «برنامۀ هماي رحمت» با همكاري جمعيت هلال‌احمر و بنیاد نخبگان استان لرستان برگزار شد.

دکتر امیری بسترسازی برای اثرگذاری اجتماع نخبگانی در جامعه بومی و تعمیق انگیزه‌های معنوی در خدمت به جامعه را از اهداف این اقدام دانست.

رئیس بنیاد نخبگان استان لرستان ادامه داد: بنیاد نخبگان استان لرستان امسال اولین دوره برنامه همای رحمت را با حضور داطلبانه بیش از 17 نفر از مستعدین برتر استان و با همکاری جمعیت هلال احمر استان برگزار نمود.

دکتر امیری ابراز کرد: طی ارتباطات انجام گرفته با جمعیت هلال احمر استان، تعداد زیادی از نخبگان و مستعدین برتر استان نیز در برنامه همای رحمت و در کنار داوطلبان جمعیت هلال احمر حضور دارند.

لازم به ذکر است، همكاري بنياد نخبگان استان در برنامه هماي رحمت، جهت توزيع بسته‌هاي غذايي در ماه مبارك رمضان به‌صورت داوطلبانه توسط مستعدان‌برتر در بين خانواده‌هاي محروم برگزار شد. همچنین خاطر نشان می گردد مستعدین برتر پس از اجرای این برنامه و با تأثیر پذیری از فضای بوجود آمده، دلنوشته هایی را نگارش و به بنیاد نخبگان ارائه دادند که پس از بررسی، چاپ و ارسال می گردند.